Opis stanowiska:

Do naszego zespołu poszukujemy osoby ambitnej oraz pełnej entuzjazmu, której głównym zadaniem będzie projektowanie i implementacja warstwy prezentacji dla aplikacji biznesowych.
W zakres prac będzie wchodzić  tworzenie rozszerzeń, widgetów, aplikacji biznesowych, bashboardów analitycznych, stron mash-up oraz testowanie i dokumentowanie wprowadzonych zmian.

Oczekiwania wobec idealnego kandydata:

-  Umiejętność programowania obiektowego w dowolnym języku
-  Znajomość języka zapytań SQL
-  Dobra znajomość technologii: JavaScript, HTML, CSS
-  Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji technicznych
-  Umiejętność logicznego myślenia
-  Pasja, optymizm, rzetelność i wytrwałość
-  Chęć i entuzjazm do nauki oraz poznawania nowych technologii

Dodatkowym atutem będzie:

-  Znajomość GIT, Bitbucket, JIRA, AngularJS
-  Doświadczenie w RWD

Oferujemy:

-  Stabilne zatrudnienie i wysokie standardy pracy
-  Możliwość pełnego wdrażania własnych pomysłów
-  Dostęp do najnowszych technologii IT - możliwość ciągłego rozwoju
-  Szkolenia wewnętrzne oraz certyfikowane szkolenia zewnętrzne
-  Możliwość zdobycia certyfikatu z zakresu używanych technologii i kompetencji miękkich
-  Miłą antykorporacyjną atmosferę
-  Otwartą i nowoczesną kulturę pracy

Zaznaczamy, że nie wszystkie oczekiwania muszą zostać spełnione. Poszukujemy ambitnych osób, które chcą rozwijać swoją karierę zawodową poprzez poznawanie nowych technologii oraz wdrożenia w największych i strategicznych firmach w Polsce.

CV i List moty­wa­cyjny prosimy przesyłać na adres e-mail: e.rut@humansoft.pl

Prosimy o dopisanie nastę­pu­ją­cej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb nie­zbęd­nych do reali­za­cji procesu rekru­ta­cji prowadzonego przez Humansoft Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r.  poz. 1182, 1662)”
Obecnie poszu­ku­jemy osoby na stanowisko:

Developer Aplikacji Biznesowych
Humansoft Sp.z o. o. l ul. Grabowa 15 l 26-600 Radom l Telefon: (48) 360-89-58 l (48) 360-89-09 wew. 13 l Adres e-mail: biuro@humansoft.pl
Kariera

Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.
opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. Zamknij
Skontaktuj się z nami